بلوئر روبوسکی Robuschi

بلوئر روبوسکی Robuschi بلوئر روبوسکی Robuschi شرکت گارنر دنور به عنوان پوشش دهنده بلوئر های روبوسکی - دمنده های جابجایی مثبت گاردنر دنور

بلوئر روبوسکی Robuschi

شرکت گارنر دنور به عنوان پوشش دهنده بلوئر های روبوسکی: 
دمنده های جابجایی مثبت گاردنر دنور شامل دمنده های RBS در 24 مدل مختلف است که همگی دارای ویژگی های نوآورانه واحدهای فشرده سازی Robox Lobe هستند.
24 مدل دمنده لوب چرخشی با جابجایی مثبت با واحدهای فشرده سازی نوآورانه Robox Lobe
فشار تا 1000 میلی‌بار (گرم)، خلاء تا 500 میلی‌بار (a)، ظرفیت تا 10500 متر مکعب بر ساعت
قابلیت اطمینان، استحکام فوق العاده و فشردگی را در سراسر محدوده ارائه می دهد
Robox Lobe که دمنده لوب روتاری با جابجایی مثبت روبوشی است، یک بسته یکپارچه طراحی شده برای انتقال گاز در فشار کم است. بر اساس دمنده لوب چرخشی با جابجایی مثبت لوب RBS، توسط یک موتور الکتریکی از طریق یک درایو تسمه کار می کند.
RBS یک دمنده چرخشی با جابجایی مثبت با سه لوب پروفیل ویژه است که همراه با یک سیستم پالس پایین، ضربان فشار باقیمانده گاز منتقل شده را به کمتر از 2٪ فشار کاری کاهش می دهد. به لطف فناوری های جدید مهندسی، واحد Robox شامل تمام لوازم جانبی و سیستم نظارت الکترونیکی آماده و انحصاری SENTINEL است. علاوه بر این، محفظه نویز بهبود یافته تغییر شکل و رنگ آمیزی شده است و کاهش سطح نویز را بهبود می بخشد.

تحویل کاهش یافته است:

هزینه های سیستم به لطف بهینه سازی فضا؛
هزینه های جاری به لطف مصرف کم انرژی و به استثنای تمام خطرات سکون تضمین شده توسط سیستم کنترل الکترونیکی نوآورانه SENTINEL.
هزینه های تعمیر و نگهداری به لطف دسترسی آسان به تمام قطعات برای عملیات معمولی خدمات.